Безробітним тернополянкам порадили, як слід будувати майбутнє

гармоніяПро формування позитивної життєвої позиції говорили на черговому засіданні жіночого клубу  «Гармонія», що діє при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

У заході взяли участь головний державний інспектор праці Віктор Запольський, фінансові консультанти фірми «Євролайф» Віктор Кузьмінський, Любов Панасюк та Аліна Грансон.

Читайте також. Тернопілля: за направленням центрів зайнятості працевлаштували 1067 осіб

– Від життєвої позиції людини залежить її фінансове становище, процвітання, кар’єрний ріст, соціальний статус, успішність, задоволеність життям, – каже фахівець міськрайцентру зайнятості Інна Лісовська. – Життєва позиція – це внутрішній стержень людини, її бачення всього, що є навколо та всередині кожного із нас. Це вміння висловлювати власну думку, будувати стосунки, не боятися рухатися вперед, розвивати внутрішнє «Я» і, врешті-решт, нести відповідальність за свої дії та вчинки. Позитивність у життєвій позиції дає можливість людині жити з перспективою, мріяти та знати, що все буде гаразд, що після невеликих проблем обов’язково приходить перемога та радість. Тому потрібно вчитися будувати своє майбутнє, піклуватися про себе. А це – у змозі зробити кожен!

Присутні переглянули відеопрезентацію «Твоє життя», отримали інформацію, як правильно спланувати життєву перспективу, забезпечити фінансову стабільність родини та власну безхмарну старість.

Читайте також. У центрах зайнятості Тернопілля діють… клуби для безробітних (Фото)

На питання щодо прав жінки, процедури офіційного працевлаштування, гарантій забезпечення права на працю відповіді дав головний державний інспектор праці Віктор Запольський.

- Захищеною є та людина, яка не лише знає свої права, а й дотримується чинного законодавства, - сказав він. - Більші знання - більша захищеність, впевненість у собі та в своєму майбутньому!

Софія Левицька