Безробітних на Тернопіллі навчають… уникати конфліктів

Сем-nРівень комунікативної компетентності відіграє чи не найважливішу роль у становленні та розвитку успішної професійної кар’єри.

Невміння спілкуватися з оточуючими – клієнтами, співробітниками, керівництво може виявитися однією з причин звільнення або неприйняття на роботу, кажуть фахівці із працевлаштування на Тернопіллі.

Читайте також. Тернополяни створили ініціативну групу, аби здійснити люстрацію по-своєму (Фото, Відео)

Статистика засвідчує, що семеро з десяти звільнених покидають місця праці не тому, що не справляються зі своїми обов’язками, а через конфлікти з колегами й начальниками, вісім із десяти осіб не проходять попередню співбесіду з роботодавцями при прийомі на роботу внаслідок неефективного спілкування.

Отож, щоб навчити безробітних основам комунікативної взаємодії і як розв’язувати конфлікти, у Підволочиському районному центрі зайнятості було проведено відповідні тренінги.

Читайте також. Тернопілля: бюджету-2014 скоро “дадуть добро” на сесії облради

– Формування і розвиток комунікативних вмінь, таких як: уміння вступати в контакт, вести і підтримувати розмову, співпрацювати і досягати згоди, конструктивно вирішувати складні ситуації – запорука досягнення постановлених цілей, – наголосила тренер Зоряна Барчук.

Присутні дізналися про прийоми ефективного спілкування, шляхи подолання конфліктних бар’єрів, навчилися слухати співрозмовника, правильно вести себе в емоційно напружених ситуаціях, уникати конфліктів.