Безпрецедентний рівень конспірації: СБУ про операцію переходу високопоставленого бойовика “ДНР” на сторону України (Відео)

Світлана Дрюк
Світлана Дрюк

Світлана Дрюк, яка була начальником штабу так званого 11-го полку “армії ДНР”, справді перейшла на бік України.

Це офіційно підтвердили в СБУ, повідомивши, що спецоперацію з її виведення на підконтрольну Україні територію проводила контррозвідка СБУ.

“Служба безпеки України підтверджує факт виведення на підконтрольну територію України найманця російських НЗФ на Донбасі Світлани Дрюк, «начальника штабу танкового батальйону 11 ОМСП 1 АК НМ ДНР» з позивним «Ветерок».  Перехід став завершальним етапом тривалої операції контррозвідки СБУ, внаслідок якої отримано цінного очевидця російської військової агресії в Україну, а також важливі матеріали щодо керівної ролі кадрових офіцерів ЗС РФ і співробітників російських спецслужб в організації терористичній діяльності на Донбасі”, – йдеться в повідомленні української спецслужби.

В СБУ підкреслили, що Світлана Дрюк – свідок, який володіє цінними даними про військову агресію Росії на Донбасі: “Також СБУ отримано додаткову інформацію про організаційно-штатну структуру та укомплектованість підрозділів НЗФ, кількісний склад військової техніки і бойові позиції, місця зберігання паливно-мастильних матеріалів, боєприпасів та важкого озброєння, яке постійно надходить з РФ”.

Читайте також: Сенсаційний провал пропаганди Кремля: начальник штабу дивізіону «армії ДНР» перейшов на бік України (Відео)

“Безпрецедентний рівень конспірації”, – так охарактеризували в Службі безпеки України операцію, яку проводили на окупованій частині Донбасу українські спецслужби.

“Фактично вся операція відбувалася в умовах жорсткого контррозвідувального режиму ФСБ РФ на тимчасово окупованій території, у зв’язку з чим вимагала від співробітників СБУ безпрецедентного рівня конспірації та майстерності в умовах високого психологічного навантаження”, – підкреслили в Службі безпеки України.

“Ця операція була змаганням інтелекту і професіоналізму між російськими та українськими спецслужбами, а отриманий результат – черговий доказ російської збройної агресії”, – зазначив Голова СБУ Василь Грицак.

Досудове розслідування триває, наголосили в Службі безпеки України.

Про перехід Світлани Дрюк на сторону України повідомила сюжетом ввечері 3 березня програма ТСН. Тиждень,, якій Світлана Дрюк розповіла, які і чому перйшла на сторону України.