Безпека на дорогах і нетверезі водії – головний біль тернопільського Автомайдану (Відео)

автоТернопіль – під надійною охороною його жителів. Люди самоорганізувалися ще 18-19 лютого і стали на захист міста. Досі серед тих, хто забезпечує порядок, – тернопільський Автомайдан.

Люди, які його організували, кажуть, що свою роботу лише розпочинають. Люстрація влади, перевибори до рад усіх рівнів, покарання винних – допоки всі ці вимоги Майдану не виконають, Автомайдан у Тернополі стоятиме. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Чиновники, стережіться: Автомайдан оголосив війну корупції у Тернополі

– Ми – Автомайдан – об’єднання свідомих громадян Тернополя та області. Ми не є політиками, політика нам не цікава. Ми в неї не бавимося. Ми не підтримуємо жодну політичну силу. Але ми з перших днів – на барикадах. Раніше ми були звичайними автомобілістами. Зараз ми об’єдналися в Автомайдан, – розповідає лідер Тернопільського Автомайдану Дмитро Гайдуцький.

Наразі, як він каже, городяни вимагають повної люстрації МВС, прокуратури і судів.

- Ми бачимо, що нічого не міняється, - додає він. - Тому ми не будемо розбирати блокпостів, поки не виконають усі умови. Основне - люстрація, повністю. Всіх взяти, хто винен, і негайно притягнути до відповідальності. Інакше, люди будуть обурені. Може бути нова ніч. Ми не хотіли б цього. Поки є можливість, нехай влада дослухається.

Читайте також. У Тернополі прибирати місто від “підсніжників” почнуть уже 1 березня

Наразі ж Автомайдан гарантує порядок і безпеку у Тернополі. У місті сформували 12 блокпостів. Дев’ять із них - постійні. Охочих там чергувати досить. Безробітні, студенти, поважні бізнесмени. Щодня в Українському домі "Перемога" можна записатись у піший чи автопатруль.

- Робота у нас налагодилася не гірше, ніж у міліції. Міліція працює з нами і каже, що в нас починає виходити. На патрулі виїжджаємо із працівниками карного розшуку. Вони не мають, де сидіти, то нехай будуть у наших машинах - їздять і затримують порушників, - говорить лідер тернопільського Автомайдану Юрій Остап'юк. – Цієї ночі вже виїхали 5 патрульних машин ДАІ. У них теж сидять наші активісти, які записуються в Автомайдан.

Читайте також. У Тернополі Автомайдан затримав таксистів – один був у нетверезому стані

Безпека на дорогах і нетверезі водії - головний біль тернопільських автомайданівців. Вони просять людей із розумінням ставитися до їхньої роботи. Зупинятися на вимогу та дозволяти оглянути автівку. А ще - не радять зловживати різного роду посвідченнями та перепустками. Це лише гарантуватиме вам ретельнішу перевірку.