Безлер збирався “зачистити” Ходаковського і Бородая – Стрєлков

Стрєлок і БородайУ терористичній “ДНР” ще на початку її створення між командирами банд уже процвітало взаємопоборювання і конкуренція аж до бажання фізичного усунення один одного. Це підтвердив російський терорист Ігор Стрєлков.

Влітку 2014 року одіозний терорист Ігор Безлер (“Бєс”), який зі своїми бойовиками окупував Горлівку, мав намір прибрати не менш одіозного командира банди “Восток”, а нині так званого голову “радбезу ДНР” Олександра Ходаковського, а також тоді “прем’єр-міністра ДНР” Олександра Бородая. Принаймні, так заявляв сам Бородай.

Читайте також: Я почав війну на Донбасі — Гіркін-Стрєлков

Про це зараз на одному з сепаратистських Інтернет-форумів заявив тоді “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков.

Йому поставили запитання:

“Ігоре Івановичу, чи відповідає дійсності інформація: напередодні вашого виходу зі Слов’янська ополчення Горлівки і батальйон “Восток” були на межі збройного зіткнення?”.

Читайте також: Стрєлков воює на боці України — перший прем’єр-міністр «ДНР»

Стрєлков коротко відповів:

“Відповідає. Безлер абсолютно відверто збирався “зачистити” Ходаковського і Бородая (принаймні, Бородай не один раз мені телефонував у цілковитій паніці і просив “вплинути” на “Бєса”). І загалом, дивлячись в ретроспективі, Безлер був “не так вже неправий”.

Читайте також: «По голові і в багажник», — Бородай розповів нові подробиці про Стрєлкова з еротичним підтекстом (Відео)

Додамо, що після захоплення українського Слов’янська і втечі з нього та повернення в Москву з українського Донбасу два ідеологи “руского міра”, які підпалили Донбас, – Стрєлков і Бородай – відкрито поливають один одного брудом.

Читайте також: Як Бородай і Стрєлков будували для Путіна так звану «ДНР» (Відео)

Тим часом у терористичній “ЛНР” практично всіх бойовиків, які починали війну на Донбасі, вже “зачистили” свої ж.

Читайте також: Від авто майже нічого не залишилось: опубліковані унікальні знімки з місця загибелі «отамана» Дрьомова (Фото)