“Вчіть матчастину”, – Безлер розкритикував бойовиків через замах на “міністра оборони ДНР” і дав пораду

БезлерКолишній “комендант” Горлівки Ігор Безлер розкритикував заяви бойовиків про замах на так званого “міністра оборони ДНР”, що начебто мав місце 1 лютого, і назвав їх невігласами.

Безлер написав у мережі, що так звані полковники “армії ДНР”, які взялись коментувати обстріл будівлі “міноборони”, – невігласи у військовій справі, бо не розбираються в озброєнні і плутають гранати з гранатометами.

“Діячам, які дають інтерв’ю і носять полковничі погони, треба вчити матчастину”, – зі знущанням написав “Бєс”.

Читайте також: Постраждав висотний житловий будинок: з’явились кадри з місця вечірнього вибуху в окупованому Донецьку (Відео)

Терорист також дав рекомендації, як наступного разу зробити замах на “міністра оборони ДНР” ефективним. Для цього порадив для обстрілу з гранатомета використати гранату РШГ1, розрив якої за наслідками схожий до ефекту від вогнемета “Джміль”.

Читайте також: З’явилась версія, як саме обстріляли «Міністерство оборони ДНР» (Відео)

Нагадаємо, ввечері 1 лютого в будівлі так званого “міністерства оборони ДНР” прогримів вибух. В його результаті ніхто не постраждав, та бойовики відразу заявили, що то нібито був замах на “міністра” Кононова, якого в той час у будівлі не було.

Читайте також: «ДРГ відкидаю зразу», — Ходаковський про обстріл в Донецьку

Окупанти, за своєю традицією, відразу бездоказово звинуватили в обстрілі будівлі і “замаху” якусь ефемерну спеціальну “укроДРГ”.

Читайте також: «Замаху на міністра оборони ДНР не було» — російський найманець «Ольхон»

При цьому самі сепаратисти та колишні командири бойовиків, які воювали на окупованому Донбасі за “ДНР”, у коментарях почали прямо говорити, що ніякого замаху не було. Насправді це була недолуга містифікація самих окупантів, а обстріл зробили їхні ж бойовики.

Читайте також: «Експерти» на місці вивчають «докази»: як вдень виглядає обстріляна будівля «Міноборони ДНР» (Фото)

ф1