Безкоштовний сир буває лише у мишоловці – Яценюк в в інтерв’ю CNN (Відео)

Яцик-фотоРосія заплатила Януковичу та українському режиму за непідписання Угоди з Євросоюзом. Про голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк заявив в інтерв’ю CNN, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, угода президента Януковича з Росією “дуже важлива і дуже неправильна”: “Російська валюта перемогла європейські цінності”.

“Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Росія ніколи не дала б $20 мілрд. просто так. Є приховані домовленості між Путіним та Януковичем”, – наголосив він.

Яценюк зазначив, що ці домовленості можуть бути тісно пов’язані з Митним союзом: “Можливо, президент Янукович погодився вступити до Митного союзу відразу перед президентськими виборами 2015 року”. “Це геополітична перемога Росії”, – підкреслив політик.

“Вплив Росії на пострадянські країни зростає. І тепер відбулося те, що Росія заплатила за непідписання Угоди з ЄС президенту Януковичу та українському режиму”, – підкреслив він.

Яценюк зазначив, що президент Янукович ніколи не підпише Угоду про асоціацію з ЄС: “Цей президент ніколи не поділяв європейських цінностей. Йдеться не про цінності, мова йде про гроші. Усе залежить тільки від нового президента – змінити курс і зробити поворот від Росії, завершити перемовини з ЄС та підписати Угоду про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі”, – наголосив він.

Нагадаємо, 17 грудня відбулися переговори між Януковичем і Путіним у Москві, внаслідок яких були підписані додатки до газових контрактів зі зниженням ціни на газ для України до $268,5 за тис. кубометрів, а також домовлено про кредит на суму 15 млрд. для України.