Без жодних порушень збирають допомогу для АТО на вул. Збаразькій у Тернополі – МВС перевірило

Збір грошей і речей для бійців АТО у "Ядрі" відбувається за суворою звітністю
Збір грошей і речей для бійців АТО відбувається у “Ядрі” на складі “Галанту” за суворою звітністю

Жодних порушень у діях громадських об’єднань, які збирають гроші та все необхідне для бійців АТО на складі «Галанту» у Тернополі, правоохоронці не знайшли.

До співробітників Тернопільського міськвідділу міліції надійшло звернення від однієї із громадських організацій  щодо перевірки законності діяльності об’єднань, які займаються збором коштів та продукції для бійців АТО.

Їх звернення зареєстрували в журналі єдиного обліку і відповідно до нього правоохоронці провели перевірку, повідомляє прес-служба УМВСУ в Тернопільській області.

Міліціонери з’ясували, що у Тернополі на вулиці Збаразькій, 16, на території Тернопільського державного обласного підприємства «Галант», розташований склад допомоги бійцям АТО. Там проводиться збір провіанту, засобів гігієни, медикаментів, військової амуніції та інших необхідних речей для передачі військовим у зону проведення антитерористичної операції.

Роботу складу започаткувало об’єднання громадської організації «Ядро», в яке входять сім громадських організацій: ГО «Всеукраїнське об’єднання Автомайдан», Громадський люстраційний комітет Тернополя, ГО «Майдан Тернопіль», ГС «Рада бізнесу Тернопілля», ТГФОГП «Самооборона Тернопільщини», ТОГО «Тернопільські підсумки», ГО «Тернопільська правозахисна група».

Під час перевірки правоохоронці будь-яких неправомірних дій зі сторони громадських об’єднань, які займаються збором грошей та продуктів для бійців АТО, не виявили. Вся зібрана допомога йде виключно на потреби військових, підтверджують у міліції.