Без застосування сили не обійдеться – російський блогер “здав” мафію “ДНР”

ДНР-добро пожаловать в ад-напис на блокпосту бойовиківКуратори з Кремля не задоволені масштабними розкраданнями російського газу і не тільки, але й самі отримують частку від такого “бізнесу” в терористичній “ДНР”. Перенаправити потоки таких розкрадань і має, за задумом Захарченка, його ставлений Губарєв.

Однак стара мафія на чолі з бандою “Восток” і її командиром здаватись просто так не збирається, і без кривавих розборок у Ясинуватій навряд чи обійдеться. Про це написав у соцмережі російський блогер і бойовик Олександр Жучковський.

Він і дав “роклади” хто і як розкрадає український Донбас.

Читайте також: Сьогодні знову буде гаряче? Сепаратист Губарєв назвав свого головного ворога серед бойовиків «ДНР»

ф1“Таким чином, призначення Павла Губарєва головою району пов’язане з наміром Захарченка поставити Ясинувату під реальний контроль Донецька і припинити зазначені бізнес-схеми. Губарєв – людина ідейна, не ангажована, матеріально не зацікавлена. Тому його вирішили використовувати як “торпеду” проти востоковсько-ясинуватської мафії”, – пише блогер сепаратистів, який добре знає їх суть, про причини того, що 2 лютого Павла Губарєва з Ясинуватої виганяли.

Читайте також: В окупованій Ясинуватій мало не побили «народного губернатора» Губарєва (Відео)

“Зараз ситуація зависла, влада ДНР продовжує боротися з ясиноватськими, наївно сподіваючись, що вони добровільно здадуть повноваження і контроль над “схемами”. Думаю, що застосування сили тут уникнути не вдасться. Сподіваюся, що обійдеться “малою кров’ю”, – пише проросійський блогер.