“Беркуту” та “тітушкам” напередодні розстрілу Майдану незаконно видали понад 300 автоматів Калашникова

звантаження“Беркуту” та “титушкам” напередодні розстрілу Майдану незаконно видали декілька сотень помпових рушниць і більше 300 автоматів Калашникова. Про це в ефірі програми “Шустер.live” телеканалу “112 Україна” повідомила журналіст Соня Кошкіна.

“На Святошино були розпечатані спецсклади МВС, і абсолютно, без усякого обліку ці люди отримували зброю. Тільки одних помпових рушниць було видано кілька сотень, автоматів Калашникова більше 300. Згодом, саме з цієї зброї, що на сьогодні встановлено слідством, розстрілювався, в тому числі, Майдан”, – повідомила вона.

Згодом, за словами Кошкіної, журнали видачі зброї були спалені. “Коли колишня влада відступала, основні документи злочинів проти Майдану, вчора це Наливайченко підтвердив, були знищені. У дворі МВС палало величезне багаття, в якому згоріли журнали видачі зброї, у тому числі зброї, яка видавалася 18 числа в обід “тітушкам”, незаконно на руки видавали зброю “Беркуту”, – пояснила журналістка.

Вона додала, що колишня влада вміло заметала сліди. “Насправді, сьогодні предметно довести злочини проти Майдану, спираючись саме на документи, досить складно, тому що колишня влада дуже вміло заметала сліди”, – зазначила Кошкіна.