“Беркут” патрулює місто у Тернополі разом із добровольцями (Відео)

беркутОдна частина тернопільського «Беркуту» повернулася на місце дислокації ще за місяць перед тим, а решта – 20 чоловік поверталися нещодавно додому на вимогу обласної ради. І вони вже готові до роботи – захисту людей та майна тернополян.

Читайте також. Самооборона Тернопілля контактує із представниками УСБУ та командиром Внутрішніх Військ (Відео)

Ці люди отримали серйозний стрес, адже їх змусили вийти до людей на Майдан. Кілька днів їм дали на відпочинок. Тож правоохоронці вже готові ставати до роботи, причому візьмуть на себе найважливіші об’єкти, на які вкаже міська влада. У цьому запевнив 22 лютого Василь Облещук заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області.

До речі, на прес-конференцію він прийшов у цивільному і виглядав трохи розгубленим. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Нагадаємо, 19 лютого, вся тернопільська громада була свідком каяття нашого підрозділу “Беркуту”. Цікаво, що до міста беркутівців супроводжували п’ять відважних жінок із загону Народної самооборони. Врешті політики не дозволили побити спецпризначенців, хоча охочих було багато.

Читайте також. Штаб “Правого сектору” на Тернопіллі зробив заяву і відгородився від мародерства (Відео)

Читайте також. Спокій тернополян щоночі охороняють більше тисячі добровольців (Відео)

Патрулювати місто погодилися і міліціонери. Про це розповів активіст тернопільського Автомайдану Дмитро Гайдуцький.  Крім того, він закликав тернополян більше не вчиняти погромів.

– Міліцейський патруль стояв із нами вже цієї ночі. Робили хлопці це бездоганно, – каже він. – Думаю, що наступної ночі вони вже будуть стояти на всіх блок-постах…