Бережани: на станції юних техніків працював гурток, про який ніхто нічого не знав

PC290007-nСлужбовець на Тернопіллі постане перед судом за привласнення бюджетних коштів, повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 25 березня.

Прокуратура Бережанського району направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно службової особи районної станції юних техніків за фактом зловживання службовим становищем і службового підроблення.

Читайте також. Підгаєцький район: 11 га землі повернули у власність громади

Встановили, що керівник гуртка щомісячно упродовж вересня 2013-серпня 2014 років складав і затверджував офіційні документи, в яких вносив неправдиву інформацію про ведення ним гуртка народних промислів для групи із 10 учнів. Насправді діти, яких записали у групу, про існування гуртка взагалі не знали, вони та їхні батьки згоди на відвідування зазначеного гуртка не давали.

- Водночас, на підставі фіктивних офіційних документів освітянин незаконно отримував заробітну плату, чим спричинив шкоду місцевому бюджету, - повідомив прокурор Бережанського району Роман Юсипів.

Читайте також. Козівський район: недобросовісного орендаря притягнули до суду

Обвинувальний акт направили до Бережанського районного суду стосовно службової особи районної станції юних техніків за ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України - "привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення".

Софія Левицька