Бережанський район: людям платили у “конвертах” – тепер справа у суді

zarplataКерівник підприємства відповідатиме за використання праці 18 працівників без укладення з ними трудових договорів, повідомили у прес-службі прокуратури Тернополя 23 вересня.

Прокуратура Бережанського району скерувала до суду обвинувальний акт щодо керівника одного з місцевих підприємств за фактом порушення вимог законодавства про працю.

Читайте також. Тернопіль: за шахрайство із “цезієм” у термосі – два роки обмеження волі

Під час прокурорської перевірки встановили, що упродовж 2013-2014 років місцеве підприємство використовувало працю 18 найманих працівників без укладення з ними трудових договорів, як того вимагає законодавство України про працю.

Роботодавець, виплачуючи працівникам зарплату у «конвертах», не сплачував необхідних відрахувань до бюджету та відповідних фондів, які є гарантією отримання працівниками державного пенсійного забезпечення за віком.

Читайте також. На Тернопіллі вогонь не пожалів два житлових будинки

За даним фактом прокуратура району внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, а саме – грубе порушення законодавства про працю.

За результатами досудового розслідування кримінального провадження прокуратура району направила до суду обвинувальний акт за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 172 Кримінального кодексу України – «грубе порушення законодавства про працю».

Довідково. На даний час кримінальне провадження перебуває на розгляді Бережанського районного суду.

Софія Левицька