Бережанський район: керівник гуртка “придумав” для себе 10 учнів

P4240010-nСлужбовій особі районної станції юних техніків у привласненні бюджетних коштів про підозру вже повідомили.

Про це інформує прес-служба Тернопільської обласної прокуратури сьогодні, 25 лютого.

Читайте також. Посадовець реєстраційної служби вийшов під заставу у розмірі 365 тисяч гривень

Прокуратура Бережанського району здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно службової особи районної станції юних техніків. Йдеться про привласнення коштів шляхом зловживання службовим становищем і службове підроблення.

Встановили, що керівник гуртка щомісячно упродовж вересня 2013-серпня 2014 років складав і затверджував офіційні документи, в яких вносив неправдиву інформацію про ведення ним гуртка народних промислів для групи із 10 учнів.

Читайте також. Тернопіль: керівника відділу чекає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років

Насправді учні, яких начебто записали, про існування гуртка взагалі не знали. Вони та їхні батьки згоди на відвідування зазначеного гуртка не давали. Водночас на підставі фіктивних офіційних документів освітянин незаконно отримував зарплату, чим спричинив шкоду місцевому бюджету.

Наразі прокуратура Бережанського району повідомила про підозру службовій особі районної станції юних техніків у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України – “привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення”. Триває розслідування.

Софія Левицька