Береза розповів, хто бив Шуфрича в Одесі (Відео)

загруженное“Правий сектор” був присутній на місці побиття нардепа Нестора Шуфрича в Одесі. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив керівник інформаційного відділу “Правого сектора” Борислав Береза.

“Далі підтяглися представники Євромайдану, Автомайдану, “Правого сектора” та інших прогресивних організацій. Українські патріоти хотіли з’ясувати, що забув Нестор Шуфрич у місті-герої Одесі”, – розповів Береза.

Він також зазначив, що мав розмову з губернатором Одеської області, і той, у розмові з ним, підтвердив, що це була провокація з боку пана Шуфрича.

Нагадаємо, раніше сьогодні стало відомо, що в Одесі побили народного депутата Нестора Шуфрича. У нього струс мозку та закрита черепно-мозкова травма.

Варто зазначити, що це вже не перший напад на політика, який був тісно пов’язаний з “минулою владою”.

Наприклад, нещодавно у нардепа Віталія Журавського кидали яйця. Також після підтримки в Раді закону про люстрацію, люди “придумали свій метод очищення влади”. Так, політиків стали кидати в сміттєві баки.

Наприклад, “люстрували” Журавського, у сміттєвому баку також побували керівник апарату Кіровоградської ОДА, нардеп Віктор Пилипишин та інші.

У свою чергу, міністр МВС Арсен Аваков всіх попереджає, що такі дії будуть розцінюватися міліцією як правопорушення.