Береза: резолюція ПАРЄ – це черговий крок до посилення жорсткості взаємовідносин із Росією (Відео)

Береза Борислав в ПАРЄ 112Жодну з поправок, які пропонувала Росія, ПАРЄ не внесла в текст своєї резолюції. Всі пропозиції України – враховані.

Прийнята резолюція ПАРЄ – це черговий крок щодо посилення жорсткості взаємин з РФ. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив нардеп, делегат ПАРЄ від України Борислав Береза.

“Ми можемо сказати, що це черговий етап у бік посилення жорсткості взаємовідносин з Росією. Росія явно незадоволена тим, що зараз відбувається, вони виходять з незадоволеними обличчями, хоча я назвав би це розчаруванням на їхніх обличчях. Сьогодні українська делегація відпрацювала як ніколи добре”, – зазначив Береза.

Читайте також. Якщо представники Росії повернуться в зал, делегація України готова покинути засідання ПАРЄ (Відео)

“Відповідно, ми бачимо, що більш жорстка резолюція, ніж очікувалося, прийнята”, – додав він.

“З 30 голосувань всі поправки, які пропонувала Росія, були відкинуті, однак всі поправки, які пропонувалися нашою делегацією, всі вони були прийняті”, – додав депутат.

Читайте також. ПАРЄ прийняла резолюцію, врахувавши всі пропозиції України

Зазначимо, ПАРЄ прийняла резолюцію по Україні. Відзначається, що резолюція була значно посилена щодо Росії. Крім того, у ній з’явився пункт, що стосується звільнення української льотчиці Надії Савченко.