Базовий гардероб прикрас: як зробити ідеальний вибір

ьМи звикли ретельно підбирати прикраси, коли готуємося до відповідальної події, але і в буденних образах коштовності цілком доречні.

Ювелірні аксесуари підбираються відповідно до заходу, стилю одягу і навіть настрою.

Здавалося б, для цього повинен бути в арсеналі цілий мішок прикрас, але насправді, правильно підібраний ювелірний гардероб допоможе вдало доповнювати вбрання прикрасами навіть при їх невеликій кількості.

image001

Скласти базовий гардероб прикрас зручно і легко можливо в магазині Zlato.ua – https://zlato.ua/women/.

Прикраси, які доречні навіть у діловому вбранні

Навіть якщо на роботі вас не обмежують суворими рамками дрес-коду, кожен день вражати колег прикрасами в стилі королівських сімей все ж не варто. Віддайте перевагу модним і лаконічним речам.

У числі прикрас базового ювелірного гардеробу для офісу можуть бути: лаконічні кольє із золота або срібла без каменів, браслети-ланцюжки, кільця, невеликі сережки, наприклад, гвоздики або елегантні стримані моделі з англійським замком.

Коштовності для особливих випадків

Звичайно, бувають випадки, коли потрібно сяяти і блищати в повному пишності краси, без натяку на образ сірої мишки. Для створення гарних образів можна вибрати більш великі і виразні коштовності. Якщо ви не хочете витрачатися на масивне золото, але в той же час не бажаєте прикрашати себе простою біжутерією – зверніть увагу на срібло. Сучасні прикраси з цього металу рідко поступаються по красі аналогам з білого золота, особливо добре виглядають моделі з родієвим покриттям, воно забезпечує гарний колір і блиск. Прикраси з фіанітами коштують недорого і красиво блищать, зустрічаючись з променями світла.

image003

Варіанти прикрас для ошатних образів: сережки-підвіски, оригінальні кольє, браслети і персні з камінчиками.

Оригінальні прикраси, які підкреслять вашу індивідуальність

Добре мати в арсеналі і кілька незвичайних прикрас, які будуть залучати до вас увагу, а може допоможуть познайомитися з близькими по духу людьми. Прикрасою, що підкреслює індивідуальність, може стати і кулон оригінальної форми, і незвичайний шарм на браслеті, і сережки, і кільце. Важливо, щоб така коштовність правильно транслювала інформацію про вас. Наприклад, ви любите фотографувати чи проводите вихідні, подорожуючи на велосипеді, – вибирайте шарм для браслета у формі фотоапарата або улюбленого транспортного засобу. Оригінальності прикрасі може надати і гравірування у вигляді влучного афоризму; з фразою з улюбленої книги або пісні.

Нехай прикраси піднімають настрій і підкреслюють вашу природну чарівність!