Бажання бути вбитими у бойовиків не зникає – вони поновили штурм аеропорту “Донецьк”

Донецьк-аеропорт зима вежа вже зруйнованаПро те, що бій за стратегічне летовище Донецька пововився, повідомляють його українські захисники.

Це підтверджують і в штабі АТО.

“О 16 годині офіцер, який перебуває в новому терміналі, телефоном повідомив прес-центру, що бій триває, термінал перебуває під нашим контролем”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також. Терористи пішли «ва-банк» в донецькому аеропорту 

У прес-центрі АТО наголошують, що “захисники донецького аеропорту продовжуть утримують свої позиції”.

"Йде штурм аеропорту", - сказав "Обозревателю" начальник прес-центру АТО Роман Туровець.

"Ведеться вогонь, наші відповідають. Ситуація досить складна, але контрольована", відзначив він зазначивши, що штурми аеропорту бойовики робили і раніше, просто сьогоднішній від попередніх штурмів відрізняється тривалістю.

Волонтер Юрій Бірюков також із посиланням на "кіборгів" повідомляє, що ситуація контрольована.

Нагадаємо, близько 13 години в прес-центрі АТО терміновою новиною повідомили, що терористи пішли на штурм доенцького аеропорту і готують провокацію, намагаючись прикритись місією ОБСЄ, яка мала прибути на Бірюков про штурм аеропорталетовище, аби таким чином "взяти" аеропорт під свій контроль.

Читайте також. Терористи масово гинуть в аеропорту Донецька. Летовище контролюють українські вояки

Про те, що бойовики, мовляв, уже взяли аеропорт заявив і очільник терористичної "ДНР" Олесксандр Захарченко. Згодом він особисто приїдив на летовище. Поки очільник терористів був там, бойовики припинили штурм аеропорту.