«Баварія» вперше стала клубним чемпіоном світу (Відео)

У фіналі Клубного чемпіонату світу  «Баварія» обіграла марокканську «Раджа Касабланку». Незважаючи на присутність у VIP-ложі  короля країни і палку підтримку численних вболівальників, господарі не змогли протиставити   щось суттєве впевненій грі мюнхенців.

Підопічні Хосепа  Гваврдіоли вирішили долю матчу вже до середини першого тайму. На 7-й хвилині відзначився бразилець Данте, а закріпив перевагу «Баварії» на 22-й хвилині іспанець Тіагу Алькантара. Той самий Алькантара, якому на одному з передсезонних тренувань його бос і, що прикріше,  співвітчизник Гвардіола вліпив далеко не дружнього ляпаса. Цей неприємний кадр був розтиражований  тоді багатьма сайтами.

Баварія: Нойер, Дж.Боатенг, Рафінья, Алаба, Лам, Мюллер (Манджукич, 76), Алькантара, Рібері, Шачірі (Гьотце, 80), Кроос (Хаві Мартінес, 60), Данте

У  матчі за третє місце бразильський «Атлетіко Мінейро» переміг китайський «Гуанжоу Евергранд» - 3:2.  Рональдіньо у цій грі відзначився двічі. Спершу він забив фірмовим ударом зі штрафного, а потім передчасно залишив поле, відповівши на провокативний удар гравця китайської команди.