Батьки – в зоні АТО: 17 дітей з Тернопільщини запросили у Польщу (Фото)

indexДіти тернопільських правоохоронців-учасників АТО поїхали на оздоровлення до Польщі.

17 дітей з Тернопільщини, батьки яких були або зараз захищають цілісність нашої держави на сході, уже в дорозі до міста Зельона Гура Любуського воєводства, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 1 жовтня.

Читайте також. “Воїн, який йде в АТО, повинен знати свою групу крові, мати джгут і 2-3 еластичних бинти”, – лікар-хірург Олег Проць (Фото)

– Учасників делегації чекатиме цікава та насичена програма, – каже Степан Герасимів, начальник служби у справах дітей Тернопільської ОДА. – Це – перші діти, які поїхали на відпочинок до Польщі. Ми сподіваємося, що вдасться забезпечити такими міні-канікулами близько чотирьохсот дітей, батьки яких перебувають в АТО.

Мирослав Черняшов – заступник командира роти патрульної служби з кадрового забезпечення Тернопільського міськвідділу міліції. Чоловік уже двічі їздив на схід держави - в зону проведення антитерористичної операції. Загальний термін перебування там – 72 дні. Завдяки цьому його донька Катерина отримала нагоду вперше поїхати за кордон. Дівчина переживає, але вірить, що ця поїздка принесе чимало цікавинок.

Читайте також. Вишкіл у навчальному центрі проходитимуть добровольці з Тернопілля і сусідніх областей (Фото)

Відправила свою 12-літню доньку до Польщі і Наталія Бурик. Її чоловік в складі зведеного загону правоохоронців уже вдруге поїхав в зону АТО. Жінка каже, що не впевнена, чи зможе відпустити свого чоловіка ще раз, бо переживає, адже у них - троє дітей.

- Я так зрозуміла, польська сторона запропонувала, а ми не відмовилися. Умови досить цікаві. Діти, надіюся, будуть задоволені. Нехай подивляться, але не хочеться, щоб нас у Польщу кликали ось через такі умови. Краще - без війни, - каже Наталія Бурик.

Відпочиватимуть діти у Польщі впродовж тижня – до 7 жовтня.

Софія Левицька