Батько до злодійського ремесла привчав 16-річного сина

злодійПісля тижневого відпочинку діти повернулися за шкільні парти. За час канікул встигли вони чимало.  

Так, серед правопорушень, які найчастіше вчиняли неповнолітні – розпивання спиртних напоїв, пива та інших слабоалкогольних напоїв, паління цигарок у громадських місцях, дрібне хуліганство.

Читайте також. Злодій тинявся під’їздом і привернув увагу мешканців

За тим, як проводили своє дозвілля на канікулах неповнолітні, стежили працівники міліції спільно зі службами у справах дітей міськрайдержадміністрацій, органів освіти, науки та громадськості, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

– За результатами профілактичних заходів «Канікули», склали 131 адміністративний протокол: до відповідальності притягнули 56 неповнолітніх і 72 дорослих, – розповів виконуючий обов’язки начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей обласної міліції Володимир Пахолків.

Читайте також. Викрадені на “Дружбі” автівки повернули власникам

На дорослих осіб склали адміністративні протоколи за неналежне виконання батьківських обов’язків (45), доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп’яніння (21), продаж підліткам тютюнових та спиртних виробів (8).

Під час весняних канікул міліціонери виявили факт втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність. Так, 39-річний житель Гусятинського району до злодійського ремесла привчав 16-річного сина. Удвох родичі вчинили крадіжку в сусідньому Підволочиському районі. Тепер, окрім ст. 185 Кримінального кодексу України – «крадіжка», 39-річному чоловікові інкримінують і ст. 304 ККУ – «втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність».