“Батьківщина” готова віддати опозиції Комітет з питань свободи слова

indexГолова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко готовий звільнити цю посаду на користь опозиції у разі, коли та буде відповідно оформлена і буде здійснена реструктуризація в парламенті.

 

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції, присвяченій питанням подальшого вдосконалення інформаційного законодавства та забезпечення права на інформацію у зв’язку з ухваленням законопроекту № 0947.

“У нас сьогодні в парламенті є проблема, бо не зрозуміло, хто представляє опозицію. Очевидно, що треба зробити два кроки: по-перше, створити парламентську опозицію, як це передбачено чинним законодавством. І по-друге, як тільки опозиція оформиться, то, за логікою речей, ми мусили би зробити реструктуризацію в парламенті: колишня влада-теперішня опозиція мусила би відмовитись від так званих „провладних“ комітетів, а нинішня коаліція — від опозиційних”, — зауважив Микола Томенко.

“За логікою речей, очевидно, що, скажімо, Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, Комітет з питань слободи слова та інформації, посада одного з віце-спікерів — це „квоти“ опозиції. І це треба зробити, але для цього — спочатку привести структуру парламенту у відповідність до нових політичних реалій”, — вважає М. Томенко.

УНН