Батальйони МВС отримали комфортну осінню форму, армійці поки босі – комбат “Київ-1”

загруженноеБатальйони МВС на відміну від підрозділів Міноборони отримали комфортну форму осінню. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомив командир батальйону “Київ-1” Віталій Сатаренко.

“Станом на вчорашній день щодо свого батальйону можу сказати, що всі бійці мого батальйону отримали осінньо-весняне обмундирування. Ми чітко знаємо, коли отримаємо зимове обмундирування”, – сказав він.

Сатаренко сказав, що форма, яку їм видали не поступається тій, яку надавали волонтери і є досить продуманої, в комплект входять: термобілизна, фліски, куртки. “Я зараз говорю про батальйонах МВС”, – підкреслив Сатаренко.

"За кілька годин до ефіру я обдзвонив всіх своїх знайомих, які стоять на передовій або відтягнуті в тилу. Якщо упустити все, що я почув, сухий залишок звучить так, що все класно, ми отримали те, що отримали. Отримали ми берци і бушлати. Хтось десь в Міноборони поставив дві галочки", - додав він.

Сатаренко вважає, що обмундирування, видане Міністерством оборони не є комфортним, взуття зі слизькою підошвою, а бушлати комфортні, але тільки якщо в них стояти, а не рухатися.

Зазначимо, що сьогодні начальство Держприкордонслужби доповів президенту України Петру Порошенку, що прикордонники підготовлені до зими на 100%.

У Міноборони заявляють, що забезпечити новими зразками форми всі підрозділи українських силовиків до кінця тижня неможливо, але вони продовжують працювати в цьому напрямку.