Батальйон “Донбас” отримав наказ залишити Широкино – Семенченко

imagesБатальйон «Донбас» отримав наказ залишити Широкіно. Про це нардеп від «Самопомочі» Семен Семенченко написав у Facebook.

«На жаль, інформація підтверджується. Штурмовий батальйон, що три місяці проходив «перевірки» і «злагодження» після Іловайська, що відправився після звільнення полонених в зону АТО і без перерви бився на Бахмутської трасі і в Дебальцеве, Вуглегірську і Логвиново, останні кілька місяців постійно змінює побратимів з інших частин під Широкіно, отримав наказ вийти і повернуться до Києва», – написав він.

За його словами, він сьогодні буде зустрічатися з керівництвом Нацгвардії і направить звернення до Президента України. Він зазначив, що бійці обурені і не хочуть залишати Маріуполь.

«Звичайно, «Донбас» завжди чітко і до кінця виконував накази командування, виконає і цей. Але зараз, коли керівництво терористів відкрито заявляє про плани загарбання України... Коли нарощуються сили російської армії, як повідомляв перший віце-спікер Андрій Парубій до 55 тис. осіб... Знаючи реальну ситуацію в районі Маріуполя... Не розумію... і як перший заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони буду переконувати колег з Нацгвардії врахувати всі обставини», – додав він.

Раніше начальник штабу батальйону «Донбас» Анатолій Виногродський заявив, що батальйон покинув населений пункт Широкіно Донецької області України.

Крім того, в. о. спікера генштабу ЗСУ Владислава Селезньова раніше пояснив, що військовим з добровольчих батальйонів було запропоновано «для систематизації та впорядкування діяльності всіх підрозділів, які виконують завдання в зоні АТО, або увійти до складу Національної гвардії України, або ж через районні військові комісаріати призваться до лав Збройних сил України».

В РНБО також заявили, що наказу про відвід добровольців з сектора «М» не існує, є пропозиція головнокомандувача.