«Барселона» – «Валенсія» – 2:3. Що чекає на «Динамо»?

index Суперник «Динамо» в 1/16 ліги Європи – «Валенсія», – пройшла в останньому турі Примери випробування за найвищим рівнем складності – виїзним матчем з «Барселоною».

У цьому й полягає найперша  перевага «кажанів»: вони змагаються в офіційних поєдинках із суперниками високого, а то й найвищого рангу, в той час як «Динамо» змушене задовольнятися спарингами з командами на кшталт «Нефтчі» чи «Локомотива» з Пловдива.

Що ж до самої гри на «Камп Ноу», то перша її половина  проходила за звичним сценарієм домашніх поєдинків «Барси», тобто за її повної переваги. Настільки повної, що каталонці дозволяли собі деяку вальяжність,  то й недбалість у реалізації зручних нагод. Певні того, що перемога від них нікуди не втече.

Мимоволі виникало запитання: як на місці «Валенсії» виглядало б у таких умовах вимушеної закритої гри майже на відбій   «Динамо»? Чи обмежилося б лише одним пропущеним м’ячем? Так тривало до останньої хвилини першого тайму, коли валенсійці класично розіграли м’яч після безглуздої обрізки Бускетса в середині поля й зрівняли рахунок. Одразу ж подумалося: півзахист «Динамо» може бути набагато щедрішим на такі презенти в домашньому матчі…

А у другому таймі «Валенсія» продемонструвала, як може використовувати безлад у захисті суперника – теж, як підказує досвід, постійний супутник гри «Динамо». Голи забивалися і після виграної верхової боротьби, і після випередження на частку секунди оборонців «Барси». Додайте до цього пристойну «функціоналку», чіпкість і непоступливість у захисті, швидкі контратаки груп з 3-4 гравців – і в світлі цього перспективи киян у майбутньому протистоянні видаються не надто обнадійливими.