Банду “Сомалі” розформували – “Гіві” переходить в особисте розпорядження “глави ДНР”

ГівіПро те, що в процесі “реорганізації” так званої “армії ДНР” банди одіозних терористів “Мотороли” і “Гіві” розформують, було відомо раніше.

Про це повідомляв із Москви навіть російський терорист і так званий екс-“міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков.

Читайте також: Банду «Сомалі» розформували — бойовик «Стрєлок» розповів подробиці «реорганізації» в «ДНР»

Тепер же стало відомо, яка доля чекає бойовика “Гіві”.

Із його банди та інших головорізів сформують “окремий штурмовий батальйон”. Очолювати його і буде бойовик “Гіві”. При цьому, як пишуть сепаратистські сайти, цей “штурмовий батальйон” підпорядковуватиметься напряму і особисто так званому главі “ДНР” Олександру Захарченку.

Читайте також: Банда «Оплот»: що являє собою особиста гвардія «глави ДНР» Захарченка (Фото)

Своїм сходженням на “політичний” олімп Захарченко, нагадаємо, завдячує іншій банді, яка колись була його “ручним” батальйоном – “Оплот”.

Тим часом вже невдовзі нова банда “Гіві” має отримати з Росії нову техніку і військове спорядження: важкі бронежилети, засоби радіозв’язку для своїх штурмових груп і стрілецьке озброєння.

Читайте також: Бойовики всерйоз «облажались»: сліди за терористами «Гіві» замітала інша банда

Терористи подейкують, що, мовляв, готуватимуть головорізів нової “штурмової” банди “Гіві” за окремими програмами: крім посиленої уваги до фізичної підготовки, важливим елементом стане відпрацювання навичок і злагодження дій піших штурмових груп і техніки прикриття в умовах взаємодії на коротких дистанціях, а також при вуличних боях.

Читайте також: Захарченко надумав тікати з «ДНР»?