Банді, яка спеціалізувалась на грабежі валютників Тернопільщини, повідомили про підозру

наручники-чолБанда орудувала на Тернопільщині півроку і вчинила три напади.

Як повідомляє прокуратура Тернопільської області, учасниками злочинної групи були мешканці області. За півроку вони встигли пограбувати трьох людей, які обмінювали валюту.

Затримали банду навесні 2017 року. Зараз усі вони перебувають під вартою.

Тепер їм оголосили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу: ч.5 ст. 186 (Грабіж, вчинений організованою групою,) ч.4 ст. 187 (Розбій, вчинений організованою групою).

“Встановлено, що троє жителів Тернопільщини з метою власного збагачення, шляхом відкритих викрадень чужого майна та нападів з метою заволодіння чужим майном, поєднаних із застосуванням насильства, створили організовану групу, яка впродовж жовтня 2016- березня 2017 р. здійснила 3 розбійних напади у обласному центрі. Об‘єктами уваги злочинців були, здебільшого, тернополяни, що займались купівлею – продажем валютних цінностей. Нападники по кілька днів стежили за жертвою, а потім, дочекавшись зручного моменту, раптово наносили кілька ударів в голову потерпілим, видирали сумки з грошима та утікали на автомобілі «MERCEDES Vito». За такою схемою ними було підготовлено 5, а здійснено 3 напади. Сума викрадених коштів громадян становить понад 300 тис грн”,  – йдеться в повідомленні прокуратури області.