Байден назвав обставину, за якої може програти президентські вибори

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден певен, що тільки фальсифікація може стати причиною його поразки на президентських виборах.

Про це заявив сам Байден, звернувшись до виборців із закликом взяти участь у виборах в США 3 листопада, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Обов’язково голосуйте, бо єдиний спосіб, яким ми можемо програти – це шахрайство щодо виборчих дільниць”, – сказав Байден під час виступу перед своїми прихильниками в Пенсильванії.

Раніше кандидат від демократів попереджав, що суперник від республіканців, президент Дональд Трамп спробує “непрямим чином вкрасти” перемогу на виборах, виставивши голосування поштою “шахрайством”.

Водночас Байден наголосив, що прийме будь-які результати голосування. “Я збираюся прийняти результат цих виборів, і крапка”, – сказав він журналістам.

Трамп також неодноразово попереджав про можливість шахрайського підрахунку результатів голосування, посилаючись на те, що це можливо при голосуванні поштою, проти чого він рішуче виступає.

Передбачається, що метод голосування поштою стане популярним через пандемію коронавірусу.

Спостерігачі зазначають, що президент Трамп ухиляється від прямих відповідей на питання, чи прийме він однозначно результати виборів.