Байден і виписаний з лікарні Вселенський патріарх Варфоломій обговорили глобальні виклики

Фото – N.Manginas

Президент США Джо Байден і Вселенський патріарх Варфоломій зустрілися в понеділок у Вашингтоні. Під час зустрічі обговорили спільну відповідь на актуальні глобальні виклики.

Про це повідомили в понеділок у Білому домі, передає “Укрінформ“.

“Президент Джозеф Байден зустрівся сьогодні з Його Всесвятістю Вселенським патріархом Варфоломієм і привітав його з тридцятиріччям морального й духовного лідерства на посаді Вселенського патріарха”, – зауважується в повідомленні.

За інформацією Білого дому, сторони обговорили зусилля з протидії змінам клімату, припинення глобальної пандемії коронавірусу, а також важливість збереження релігійної свободи як основного права людини.

"Зустріч підкреслила важливу роль, яку відіграють релігійні громади у протистоянні низці глобальних викликів, що постають перед усіма нами", - підкреслили в Білому домі.

Президент Байден також привітав Вселенського патріарха зі швидким одужанням після його перебування в лікарні.

Читайте також: Вселенський патріарх Варфоломій прилетів до США і потрапив до лікарні

Як повідомлялось, 24 жовтня пресслужба архиєпархії повідомила, що патріарха Варфоломія госпіталізували в лікарню Університету Джорджа Вашингтона пізно ввечері через погіршення самопочуття. Це пояснювалося "довгим перельотом та навантаженим графіком". Наступного дня, 25 жовтня, Варфоломія виписали з лікарні, де він пройшов медичне обстеження на початку свого 12-денного візиту до США.