Байден говоритиме з Путіним про Україну – радник президента США

Президент США Джо Байден на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним збирається обговорити “спектр питань” американсько-російських відносин, що включатиме тему України.

Про це радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив у коментарі телеканалу MSNBC

“Він (Джо Байден – ред.) також сказав, що не прагне до ескалації, що він хоче стабільних відносин. І тому він запропонував можливість сісти з Володимиром Путіним у третій країні цього літа, щоб обговорити весь спектр питань в наших відносинах, включаючи суверенітет і територіальну цілісність України. На його думку, Сполучені штати та інші партнери офіційно встануть на захист суверенітету і територіальної цілісності України. Це те, що ми маємо намір робити, але ми маємо намір зробити це за допомогою дипломатичного спілкування на високому рівні, а не шляхом публічних заяв”, – сказав Салліван про наміри Президента США Джо Байдена щодо тем переговорів з президентом РФ.

Нагадаємо, що зустріч Байдена і Путіна, яку ініціював президент США, планується на літо. Наразі ані країна, де відбудуться ці переговори, ані їх дата невідомі.