“Багато невідомих”, – Гройсман доручив Уряду терміново розібратися з ціною на вугілля за формулою “Роттердам+” (Відео)

колія-вагони вантажні багато стоять з вугіллямЯк заявив сьогодні на засіданні Кабміну очільник Уряду, формування ціни на українське вугілля за формулою “Роттердам+” хвилює й Президента України і має бути з’ясоване за тиждень.

“Я вважаю, що в цій формулі формування ціни на вугілля є багато невідомих, і я вважаю, що позиція уряду має бути дуже чіткою – розібратися в цій формулі, зрозуміти, що там відбувається, і зробити все для того, щоб ця формула була прозорою і відповідала реальній ціні вугілля в Україні, і відповідала формуванню реальної ціни на електричну енергію”, – сказав Гройсман.

Читайте також: «З цим треба боротися», — Тимошенко подала позов на Кабмін щодо нових тарифів на газ, воду і тепло (Відео)

Прем’єр повідомив, що вчора говорив про “Роттердам+” з Петром Порошенком.

"Президент стурбований цим питанням теж, і тому сьогодні я б хотів, щоб ви, Степане Івановичу (Кубів), ви, Володимире Євсевійовичу (Кістіон), як профільний віце-прем'єр, Мінпаливенерго, залучіть, будь ласка, комісію з регулювання ринку електричної енергії та комунальних послуг. Нам треба розібратися, як формується ціна на вугілля, чому визначена формула "Роттердам+" і який є вихід з цієї ситуації. Зробити це треба терміново. Я вам даю тиждень на те, щоб ви внесли пропозиції, які розгляне і президент, і уряд, для того, щоб врегулювати цю проблему", - підкреслив Гройсман.

Що являє собою в Україні на практиці так звана формула "Роттердам+"- у сюжеті ТСН.Тиждень за 19 червня 2016 року.