“Азов” назвав умову свого виходу з “Азовсталі” (Відео)

Українські захисники Маріуполя не здадуться російським військам. Бійці “Азова” готові вийти з заблокованого військами РФ міста зі своєю зброєю за умови гарантування коридору третьою стороною.

Про це заявив у відеозверненні заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар.

Оборонець Маріуполя наголосив: просто здатися в полон і віддати в руки російських окупантів мешканців Маріуполя, які ховаються від бомбардувань РФ на заводі “Азовсталь”, українські захисники вважають неприпустимим.

“Ми готові евакуюватися за підтримки третьої сторони з міста Маріуполь зі своєю стрілецькою зброєю для того, щоб врятувати особовий склад, щоб евакуювати поранених та забрати тіла загиблих і поховати їх з почестями на території непідконтрольній РФ… Я наголошую, що вимоги РФ щодо здачі зброї та здачі в полон наших захисників ми не підтримуємо”, – сказав Святослав Паламар.

Заступник командира полку "Азов" повідомив про готовність керівництва України до переговорів з представниками РФ про гуманітарний коридор із Маріуполя.

"Ми спілкувалися сьогодні з вищим політичним керівництвом. Це саме Давид Арахамія та Михайло Подоляк, які заявляють, що готові приїхати на переговори до Маріуполя з Мединським і Слуцьким щодо евакуації військового гарнізону, який тут залишився... Ми закликаємо весь цивілізований світ долучитися до гарантій безпеки", - заявив Паламар.

Голова делегації України на стамбульських переговорах з Росією Давид Арахамія у Telegram підтвердив, що готовий прибути для таких переговорів навіть до Маріуполя.

"Ми з Михайлом Подоляком готові прибути до Маріуполя для проведення переговорів із російською стороною щодо евакуації нашого військового гарнізону і мирних жителів", - написав Арахамія.

Читайте також: Комбриг ЗСУ назвав механізм порятунку Маріуполя (Відео)

Нагадаємо, Маріуполь у повному оточенні військ РФ знаходиться з 1 березня. Російські окупанти тотально бомбардують місто, не даючи з нього українських гуманітарних коридорів. У повному оточенні ворога продовжують воювати і українські оборонці Маріуполя.