Ажіотаж на КПВВ Донбасу: мешканці окупованих територій “штурмують” українські банкомати (Фото)

Черга зі сторони окупованих "ЛНР" територій до КПВВ на підконтрольну Україні територію. Фото - соцмережі
Черга з окупованих “ЛНР” територій до КПВВ для переходу на підконтрольну Україні територію. Фото – соцмережі

На лінії розмежування на Донбасі ажіотаж і гігантські черги – мешканці окупованих територій перед новорічно-різдвяними святами масово намагаються потрапити на підконтрольну Україні територію, щоб отримати українські виплати і закупитись до свят. Українська сторона облаштовує додаткові мобільні відділення банку і запевняє, що чутки про вихідні на КПВВ – брехня, яку навмисно розпускають російські окупанти Донбасу.

Як повідомляє у Фейсбук Станично-Луганська РДА, бойовики на Донбасі розпускають брехливі чутки про начебто закриття на свята КПВВ “Станиця Луганська”, що не відповідає дійсності: український пункт пропуску працює і працюватиме в звичному режимі.

Читайте також: Графік роботи пунктів пропуску на Донбасі на зиму змінюється

Передсвятковий ажіотаж на пункті пропуску на лінії розмежування на Донбасі почався з двадцятих чисел грудня. До єдиного на Луганщині КПВВ “Станиця Луганська” зі сторони окупованих “ЛНР” територій почались гігантські піші черги. Фото цих величезних черг людей, які з окупованих “ЛНР” територій прагнуть потрапити на підконтрольний Україні Донбас, почали масово поширювати в мережі.

Читайте також: У суботу на роботу: вихідні і робочі дні в Україні під час новорічно-різдвяних свят (Календар)

Кількість охочих на підконтрольній Україні території отримати до свят українські виплати, не зменшується і черги зі сторони окупованого Донбасу коротшими не стають. З окупованого Донбасу на підконтрольний Україні люди їдуть в тому числі й тому, щоб купити до свят якісніші і дешевші, ніж на окупованому Донбасі харчі.

Читайте також: В Україні вводять в обіг нові гроші (Відео, Інфографіка)

ф2ф1.

Також у мережі з'явились фото, як мешканці окупованого Донбасу створюють гігантські черги перед відділенням банку в Станиці Луганській, беручи "штурмом" банкомати.

У результаті, щоб зменшити черги, "Ощадбанк" на КПВВ в "Станиці Луганській" відкрив третє відділення банку - пересувне. Про це 23 грудня повідомило у Фейсбук Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.