Аж до відставки міністра – початок сесії Тернопільської облради видався гарячим (Фото, Відео)

ф5Із вимогами на сесію облради прийшли дві групи: бійці АТО і волонтери вимагають вдставки глави МВС України за знесення наметового містечка під ВР, а педагоги і батьки учнів школи мистецт вирішення питання про подальшу долю школи.

Обидві групи чисельні і рішучі у своїх намірах.

Так, громадські активісти вимагають відставки Арсена Авакова, бо під час знесення наметів під парламентом 3 березня поліція, на думку тернопільських пікетувальників, негідно повелась із колишніми бійцями АТО. Учасники та ветерани АТО подали звернення до депутатів і вимагають у депутатів направити звернення Верховній Раді про імпічмент президента та відставку глави МВС, а також об’єктивного розслідування і покарання осіб, причетних до побиття учасників бойових дій і волонтерів 3 березня та розгін наметового містечка під ВР у Києві.

ф3ф4

Фото - TV-4
Фото – TV-4

Ті ж, хто вимагає вирішення питання про приміщення і подальшу долю тернопільської школи мистецтв, навіть перекривали проїжджу частину біля будівлі обласної влади в центрі Тернополя, безперервно переходячи дорогу пішоходним переходом.

ф1

Фото і відео - Фейсбук
Фото і відео – Фейсбук Ірина Яремчук