Аж 390 випускників Тернопілля візьмуть участь у Міжрегіональному он-лайн-тестуванні (Відео)

тестиВ Україні проводять апробацію тестів для зовнішнього незалежного оцінювання.

Аби ознайомити майбутніх абітурієнтів із тестами та провести загальний моніторинг знань, учнів Тернопільщини тестували з географії, хімії, німецької та французької мов. Взяли участь у Міжрегіональному он-лайн-тестуванні близько 400 одинадцятикласників.

Читайте також. День українського студента у Тернополі – інтелектуальні ігри, дискусії, мозкові штурми

У нашій області випробовують тести з географії, хімії, німецької та французької мов. Сьогодні, 16 жовтня, відбулася апробація тестів ЗНО з іноземних мов. Для участі в он-лайн-тестуванні зареєструвалося 140 одинадцятикласників. І лише один із поважної причини не прийшов на оцінювання.

Участь в акції - безкоштовна. Усе провели просто у школах. Єдина умова – комп’ютери та Інтернет. Докладно - у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- У цьому році ми вперше апробовуємо тести в іншому форматі. У попередні роки все було на паперових носіях. Передбачаємо таке завдання, щоб техніка, яка є в школах, щоб була максимально використана. Думаю, у майбутньому ми будемо частково чи повністю переходити на комп’ютерне тестування, тож певні навички в наших абітурієнтів уже будуть, – розповів заступник директора ТОКІППО з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Читайте також. Правила вступу у вищі навчальні заклади у 2015-му – чимало сюрпризів для тернополян (Відео)

На виконання завдань учні мали 40 хвилин. Одразу після закінчення роботи одинадцятикласники побачили свої результати.

- Були тести різного рівня складності. Перший – найлегші завдання, а от там, де треба було вставити шматочки в речення – було важче, бо можна помилитися, тоді речення не співпаде з іншим. Підготовка до тестування вимагає багато сил, багато часу і, звичайно, витримки, – говорить учениця 11-В класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 Карина Мазурик.

- Це хороша нагода випробувати свої знання і сили. Враховуючи те, що в цій школі німецька мова є лише другою іноземною мовою, тому й кількість годин, які відводять на вивчення німецької є меншою. Відповідно, рівень знань у дітей - не такий, як з англійської, але попри все, вони досягнули непоганих результатів. Це буде хорошим поштовхом до тестування, – вважає Юрій Шайнюк.

Довідково. Аби перевірити свої знання з географії, хімії, німецької та французької мов зареєструвалися 390 одинадцятикласників Тернопільщини.