Азербайджанець пропонував тернопільському поліцейському 100 доларів

a8f518059eb20181bbb83ed6e1213a5895671f2bЧоловік постане перед судом за те, що хотів відкупити земляків від адміністративної відповідальності.

Наприкінці серпня 2018 року, перебуваючи в обласному центрі, голова спілки азербайджанців Тернопільщини звернувся до працівника поліції з проханням не притягувати його земляків до відповідальності за незаконне перебування на території України, повідомили в прес-службі прокуратури Тернопільської області.

За цю послугу він запропонував поліцейському 100 доларів. Правоохоронець відмовився, а незаконні дії іноземця задокументували працівники внутрішньої безпеки поліції.

Нині чоловік готується постати перед судом. Тернопільська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні. «Завершено слідство за ч.1 ст. 369 КК України (пропозиція надання службовій особі, неправомірної вигоди, за невчинення службовою особою в інтересах третьої особи дій з використанням наданого їй службового становища)», – йдеться в повідомлення прес-служби обласної прокуратури.