Автор гімну нової революції живе в Німеччині, але бореться за Україну (Відео, фото)

 

Автор і виконавець гімну змін з Тарасом Петриненком - автором і виконавцем неофіційного гімну України
Автор і виконавець гімну змін з Тарасом Петриненком – автором і виконавцем неофіційного гімну України

Ще напередодні 22-ї річниці Незалежності України на YouTube з’явилася пісня «Revolution Ukraine» виконавця під псевдо Artisto. Популярності гімн змін набув саме тепер, коли українці знову вийшли на майдани. Пісня невідомого загалові хлопця має всі шанси стати гімном нової української революції. Уродженець Львова під псевдонімом Artisto закликає своєю піснею «Revolution Ukraine» до радикальних змін в Україні, пише Інформаційно-аналітичний центр ПЕРЕВЕСЛО.

Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і еміграція - це мотиви, які Artisto висвітлює у пісні «Revolution Ukraine». Це картини, які викликають у 28-річного хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна - набагато більше, ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки пісні і спеціальному фонду він хоче збирати пожертвування для тих, хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей, - каже Ростислав Хитряк (таке справжнє ім’я Artisto). - Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує».

Разом з італійкою Дженніфер Тілезі, казашкою Жанною Альцановою і дітками священика з Дюссельдорфу Соломією, Миколою та Маркіяном він висловлюється за президента, що працює на народ, за рівноправність жінок, за однаково доступну медичну допомогу незалежно від фінансового становища, за рівний розвиток людей без державного пресу.

«Ця пісня має об’єднати людей для спільної мети, - пояснює Ростислав. - Хай ця пісня дасть Надію всім тим, хто готовий знову знайти Віру в самого себе та в Україну». Хлопець хоче мобілізувати людей до дії, щоб мирно забезпечити права людини, побороти бідність і корупцію.

«Якщо не відкинути менталітет «Моя хата скраю - нічого не знаю», - прогресу не буде», - підкреслює Ростислав і додає: «Тільки разом зможемо все змінити».

У 16 років Ростислав Хитряк переїхав з рідного Львова до Німеччини. Ідея зробити пісню народилася в травні 2012 року, коли хлопець відвідав Батьківщину і на власні очі побачив усі реалії сучасного українського життя. З цього моменту він вкладає весь свій час і хист у проект revolution-ukraine.com, який сам організував і фінансував.

Ростислав Богданович на Ukrainian World Kongress, Львів, 2013 рік
Ростислав  Хитряк на Ukrainian World Kongress,
Львів, 2013 рік

Нагадаємо, гімном Помаранчевої революції стала пісня майже невідомого в Україні до листопада 2004 року гурту «Ґринджоли» з Івано-Франківська.