Автопарк сільських шкіл поповниться ще 38 автобусами

шк автобусУ 2013 році придбано 400 шкільних автобусів, ще 38 будуть придбані до кінця року.

Про це сказав на останньому засіданні уряду прем’єр-міністр Микола Азаров, повідомляє департамент інформації і комунікації з громадськістю секретаріату КМУ.

Розповідаючи про досягнення уряду за 2013 рік, Азаров сказав, що продовжується будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Збудовано ділянки автомобільних доріг з розв’язками на Криворізькому шосе, на ділянці автотраси Київ – Луганськ – Ізварине у м. Дніпропетровськ; шляхопровід по проспекту Адмірала Сенявіна  у м. Херсоні.

Розпочато будівництво нового Бескидського тунелю (загальна вартість проекту понад 2 млрд.грн.).

Введені в експлуатацію ще дві станції Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену в Києві.

«Україна зібрала рекордний урожай – більше 63 мільйонів тонн зернових, - зазначив Прем’єр-міністр. - І це не просто подарунок природи, а результат впровадження індустріальних агротехнологій,відновлення родючості земель, впровадження передових форм організації агробізнесу».

У науково-інформаційній сфері важливими здобутками є впровадження кириличного домену УКР, активізація реалізації Міждержавної програми інноваційного розвитку співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року. А головне – підписано угоду між Україною і Європейською організацією ядерних досліджень (CERN) Угоди щодо асоційованого членства. Все це сприятиме розвитку міждержавного співробітництва в інноваційній сфері.