Автомайдан з бандерівськими прапорами “з боєм”прорвався до маєтку Пшонки (Фото)

indexАктивістам Автомайдану вдалося добратися до будинку генпрокурора Віктора Пшонки. Як півдомили активісти у Твіттері, на заваді їм стали кілька кордонів міліції та пости ДАІ.

Спершу інспектори ДАІ зупиняли активістів начебто за рух у колоні і складали протоколи. Після цього Житомирську трасу заблокували фізично – автомобілями ДАІ та міліції. Деякі з них автомайданівці відкотили, інші об’їхали.

Журналіст Азад Сафаров написав, що “поки чоловіки думали, Тетяна Чорновол відштовхала ДАІ які перегородили шлях до Пшонки”.

Вже при наближенні до оселі Пшонки на активістів чекав кордон міліції. Мотоциклістам вдалося прорватись крізь нього.

Однак далі їх чекав ще один кордон, де дорогу перекривала вантажівка, а на узбіччі була викопана глибока яма, аби унеможливити проїзд.

Після розмови депутата Володимира Яворівського із міліціонерами, актив Автомайдану з прорвався далі, до оселі Генпрокурора. Автомайданівцям вдалося з’ясувати, що охороною Пшонки командує людина, яка представилась генералом Анатолієм Кислим.

Нагадаємо, лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк, та лідер “Свободи” Олег Тягнибок наразі проводять зустріч із Генпрокурором Віктором Пшонкою і вимагають закрити усі кримінальні провадження щодо активістів.

Як відомо, зранку адмінбудівлю Київради та КМДА на вулиці Хрещатик у Києві передали керівництву Київської міської державної адміністрації.

 

index

 

 

 

 

 

 

 

index

 

 

 

 

 

 

 

 

index
Джерело:  Телеканал новин “24”