“Автомайдан” спіймав депутата Тернопільської облради нетверезим за кермом

автомайданУ ніч з 26 на 27 травня на одній із заправок с. Смиківці Тернопільського району два екіпажі працівників УДАІ МВСУ в Тернопільській області затримали у нетверезому стані затримали сорокарічного депутата Тернопільської облради з фракції «Єдиний центр» Святослава Гавришківа.

Читайте також. Ініціативи з Тернополя: акція “Відкриті двері ДАІ” керівництву структури не сподобалася

– За словами працівників Державтоінспекції, затриманий поводив себе по-хамськи і тільки після приїзду «автомайданівців» автомобіль вдалося поставити на штрафмайданчик, – повідомив заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль» Юрій Остап’юк.

До речі, за даними сайту облради Святослав Гавришківфінансовий радник ТзОВ «Кременева».

Читайте також. Робота УДАІ за місяць: кілька п’яних посадовців за кермом, чергування у свята та в Одесі (Відео)

Нагадаємо, за  ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення керування транспортними засобами особами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває у стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а також відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв від 200 до 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3,4 тис. грн до 5,9 тис. грн) або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб й інших осіб - накладення штрафу від 3,4 тис. грн до 5,9 тис. грн або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.