Автолюбитель з Чернігівщини виклав у мережу унікальне відео диких кабанів, які мирно переходять швидкісну трасу (Відео)

kaban-800x429-9e0На автодорозі Чернігів – Любеч житель Славутича Grim Alexandrovich зафільмував стадо кабанів – великі та маленькі кабани згуртовано перебігали дорогу.

Це відео опублікував на своїй сторінці у Facebook.

За словами чоловіка, він та його дівчина стали свідками такої картини 10 листопада 2018 року, розповідає cheline.

Опублікував відео тільки зараз і воно набуло популярності в Мережі.

«Я живу у Славутичі, а моя дівчина з Чернігова. Одного осіннього вечора ми з нею їхали до Славутича в гості і вирішили звернути на незвичну нам дорогу, через Любеч. У якусь мить я подумав, що збився зі шляху і їду не туди. Навколо ліс і де-не-де виднілися хащі та поля. Вдивляючись у дорогу, бо шукав докази того, що їду правильно, раптом побачив череду диких свиней. Машина їхала повільно і тихо, тому звір не злякався. Моя кохана Наталі моментально ввімкнула телефон і почала знімати. Далі ми рушили в своєму напрямку і благополучно дісталися дому. А на днях я чистив свою карту пам’яті і наткнувся на забуте відео. Тепер воно на моїй сторінці. От і вся історія», – із захопленням розповів Грім Бурий.

Чоловік працював у зоні відчуження, тому каже, що така картина його зовсім не здивувала.

“У 30-кілометровій Зоні  і не таке можна побачити. Як то кажуть, кабан на кабані і кабаном поганяє. Там і  ручні лисиці бігають, нелякані зайці, а популяція диких свиней просто божевільна», – розповів Грім Бурий.

Подробиці цікавої пригоди дивіться у відео: