Авто з Тернопілля – подарунок до Дня авіації тим, хто ремонтує бойові вертольоти (Фото)

оснЧерговий автомобіль для потреб українського війська відправили в зону проведення АТО представники Тернопільського осередку Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан».

Машина «Renault» (типу мінівен) служитиме відтепер Бродівській авіаційній бригаді на Дніпропетровщині, кажуть активісти.

Читайте також. “Наша армія вже навчилася воювати”, – тернополянин Тарас Білан (Відео)

Доставили подарунок на місце представники організації Антон Думський і Володимир Андрєєв. Причому це авто стало подарунком до Дня авіації механікам, які ремонтують бойові вертольоти.

- Це вже третій автомобіль, який ми готуємо і відправляємо для потреб військових, - розповідає голова ТО ВО «Автомайдан» Ігор Василів. – Четверта машина, також «Renault» (типу мінівен), вже стоїть у Підволочиську і готова до виїзду. У планах – підготовка ще п’яти автомобілів. Один якраз забираємо з-під кордону, на інші вже є пожертви підприємців з Підволочиська.

Тернопільський осередок ВО «Автомайдан» разом із Об’єднанням заради громади «Ядро» беруть на себе відповідальність щодо закупівлі, ремонту і відправки машин у зону АТО.

Авто в зону АТО не поїхало порожнім - із подарунками

- Наша співпраця з «Ядром» - показова для всієї України, - продовжує Ігор Василів. – До нас дзвонять звідусіль, запитують, як ми координуємо роботу з іншими громадськими організаціями. За нашим прикладом уже починає працювати Одеський осередок ВО «Автомайдан».

Із міркувань безпеки тернопільські «автомайданівці» наразі не повідомляють, куди саме відправлятимуть автомобілі, які зараз ремонтують. Про відправку кожного з них звітуватимуть лише після того, як машина доїде до місця призначення.

Довідково. Об’єднання громадських організацій «Ядро»: ГО “Всеукраїнське об’єднання Автомайдан”, Громадський люстраційний комітет Тернополя, ГО “Майдан Тернопіль”, ГС “Рада бізнесу Тернопілля”, ТГФОГП “Самооборона Тернопільщини”, Тернопільська правозахисна група, ТОГО “Тернопільські підсумки”.

Логістичний центр (склад) допомоги добровольцям АТО: Тернопіль, вул. Збаразька, 16, гуртовня «Галант», склад №4, тел. - 098-48-79-152.

Софія Левицька