Авто марки “Ford” передали Тернопільському батальйону тероборони «Збруч» (Фото, Відео)

оснМитрополит Василій у Тернополі передав військовим автомобіль швидкої допомоги.

Про це повідомляє сайт місцевої архиєпархії УГКЦ.

Читайте також. Греко-католики Тернопілля для військових зібрали 250 тис. грн (Відео)

Автомобіль швидкої допомоги марки “Ford” нещодавно отримали представники Тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч».

Архиєрей освятив транспортний засіб і побажав військовим та медикам безпечно на ньому їздити. Допомагали коштами придбати авто парафіяни храму святого Климентія Унівського УГКЦ з міста Франкфурт-на-Майні на чолі з отцем Романом Ліркою, храму святого Сергія і Вакха Рима (Італія), а також вірні парафій УГКЦ Венеції та Казерти (Італія). Частково були використані кошти із фонду домоги армії, який діє в управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Читайте також. Тернопіль: як митрополит Василій зустрівчався із Папою та відвідував українську школу в Італії (Фото)

Після технічного огляду та дообладнання автомобіль служитиме потребам бійців, які несуть бойове чергування поблизу Маріуполя. «У нас з волонтерами вже давно була така мета - придбати автомобіль для тернопільського батальйону "Збруч", оскільки вони не мають ніякого санітарного авто, - каже отець Віталій Козак, декан Тернопільский. - Це - цивільне авто швидкої допомоги, але тут, у військовій частині разом з волонтерами, його перероблять під військовий автомобіль».

Софія Левицька