Австралієць примудрився зробити “селфі” з торнадо (Відео)

384044315В мережі за тиждень понад 2 мільйона переглядів назбирав екстремальний ролик, у якому австралієць спробував зробити селфі на тлі справжнього торнадо.

Австралієць Террі Тафферсон зробив вражаюче селфі на тлі торнадо. На знятих ним кадрах відображено, як він спостерігає за смерчем із вікна автомобіля, а потім вибігає йому назустріч, щоб зробити автопортрет. Та вихор несподівано змінює напрямок свого руху і чоловікові ледве вдається втекти від нього і заховатися в машині.

Відео, на якому зображена запекла витівка, було опубліковано на YouTube 19 серпня. З тих пір воно набрало понад 2 мільйона переглядів.

Читайте також. Співаючий священик з Ірландії підірвав Інтернет виконанням “Алілуя” (Відео)

Велика частина інтернет-користувачів, які прокоментували цей ролик, відзначають, що Тафферсон повів себе вкрай нерозважливо. Однак деякі, налаштовані більш скептично, оскільке це відео викликало у них сумніви. “Навіть немає хмар у небі? Ух ти, так це підробка, до того ж, якщо б смерч був справжнім, людина б не вижила. Він був дуже близько, його затягнуло у вир”, – зазначив один з коментаторів.


Джерело: ТСН