Авіація, десант, бронетехніка – Президент похвалив боєздатність армії України (Відео)

Порошенко ззаду див на військ навчання“Незабаром ви побачите звільення української території, але Україна першою в наступ не піде”, -про це заявив сьогодні на військовому полігоні під Миколаєвом Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко.

“Українська армія сьогодні одна з найбільш боєздатних’, – такий висновок зробив Петро Порошенко, побачивши  в рамках робочої поїдки до Миколаївської області тактичні навчаннях військових частин та підрозділів Збройних Сил України.

На 235 загальновійськовому полігоні Сухопутних військ ЗСУ поблизу Миколаєва Глава держави разом із начальником Генерального штабу -Головнокомандувачем ЗС генерал-полковником Віктором Муженком, командувачем Високомобільних десантних військ ЗС полковником Михайлом Забродським та секретарем РНБО Олександром Турчиновим спостерігав за діями підрозділів 95-ї окремої аеромобільної бригади, 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 79-ї окремої аеромобільної бригади.

Як повідомляє прес-служба Президента, під час рейдових дій військовослужбовці відпрацьовували заходи зі військ навч1знищення об'єктів противника, поповнення запасів боєприпасів та матеріально-технічних засобів, які були доставлені літаками військово-транспортної авіації, порятунок екіпажу в умовах бойових дій. Також були проведені навчання з тактики введення бою з застосуванням авіаційної та наземної техніки, важкої артилерії.

Крім того, повітряний десант відпрацьовував операцію із захоплення мосту через річку Березань та знищення підрозділів НЗФ, що обороняють переправу, захоплення плацдарму на другому березі річки.

Під час проведення навчань Президент також випробував на ходу броньований автомобіль "Спартан", переїхавши до одного з командних пунктів.

військ навч2Глава держави відзначив професіоналізм та високий рівень підготовки всіх присутніх на полігоні військовослужбовців, значна частина з яких - мобілізовані.

"Левова частина військовослужбовців відноситься до четвертої хвилі мобілізації. Подивіться, який високий рівень був досягнутий за півтора-два місяці", - сказав Петро Порошенко представникам ЗМІ.

Якісно проведені навчання демонструють, що за рік Збройні Сили фактично відновилися, також констатував він.

"Ми готуємося до оборони своєї країни. На території України зараз знаходиться агресор, ворог і ми маємо зробити все можливе на своїй ділянці для того, щоб забезпечити ефективний захист. Ті, хто сьогодні брав участь у цих навчаннях яскраво продемонстрували високий рівень", - сказав Глава держави.

'Українська армія сьогодні одна з найбільш боєздатних', - також підкреслив Петро Порошенко.військ навч3 вертольти

Водночас Президент зазначив, що, незважаючи на зміцнення свого війська, Україна неухильно дотримується зобов'язання відповідно до Мінських домовленостей, що було засвідчено і незалежними спостережними місіями. Противник, навпаки, порушує всі домовленості, не допускає спостережну місію ОБСЄ. Саме така поведінка ворога і дає Україні додаткові підстави для підвищення обороноздатності.

«Повинні у будь-який момент мати можливість відбити удари ворога",- зазначив Петро Порошенко.

На запитання щодо того, чи може таке посилення української армії давати надію на звільнення Донбасу вже

Фото з сайту Президента України
Усі фото - з сайту Президента України

найближчим часом, Президент сказав:

"Дуже сподіваюся, що незабаром будемо бачити українські території звільненими, але ще раз наголошую - Україна неухильно виконує Мінські домовленості, тому в наступ українські ЗСУ першими не підуть".

Відео - "5 канал", 112 Україна.