Авіація АТО знищила базу бойовиків біля Лисичанська і позиції під аеропортом Луганська – Тимчук

Тимчук крупноАвіація ЗСУ завдала авіаудару по базі терористів поблизу Лисичанська, а також знищила позиції терористів в районі Луганського аеропорту. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

Він оприлюднив оперативні дані групи “Інформаційний опір”.

«Протягом дня авіація Збройних сил України завдавала ударів по таборах і скупченннях живої сили і військової техніки терористів в зоні АТО.

Читайте також. З третьої ночі авіація проводить операцію зі знищення терористів – речник АТО

Зокрема:

- Було завдано авіаудару по базі терористів поблизу Лисичанська (раніше захоплена бойовиками військова частина Національної гвардії). На цьому об'єкті, згідно з розвідданими, базувалися «кадирівці».

- Знищені позиції терористів в районі Луганського аеропорту, які регулярно обстрілювали позиції сил АТО. Удар наносився по позиціях РСЗВ «Град», мінометів і танків бойовиків.

- Двічі наносилися удари по позиціях терористів поблизу н.п. Ізварине.

Деякі з даних щодо розташування позицій терористів надали силам АТО бойовики, які раніше здалися в полон. Ці дані були перевірені розвідкою, після чого передані авіації.

Також з допомогою авіації були доставлені боєприпаси, медикаменти і продовольство у віддалені опорні пункти сил АТО в зоні проведення операції», - написав Дмитро Тимчук.