Кравчук назвав “найболючіше питання”, яке вважає вартим всеукраїнського референдуму (Відео)

На всеукраїнському референдумі в українців варто було б запитати про окуповані Росією території України.

Про це заявив в інтерв’ю каналу “Україна 24” перший президент України і глава української делегації на Мінських переговорах Леонід Кравчук.

“Найболючішим питанням сьогодні є питання Донбасу і Криму”, – сказав Кравчук про питання, які б він виносив на референдум в Україні у разі його проведення.

На думку Леоніда Кравчука, через заяви проросійських партій і пропаганду Криемля українське суспільство нині неоднозначно сприймає анексію Росією українського Криму та частини Донбасу. Щоб суспільство України підтвердило, що окуповані РФ території – це  Україна, Кравчук і радив би винести відповідні запитання на всеукраїнський референдум.

"Щоб люди сказали, як має бути організоване життя в тих регіонах, які сьогодні не контролюються Україною, але є українськими територіями", - пояснив логіку Леонід Кравчук.

"Тобто має бути на референдумі сказано, що народ за те, щоб Україна була цілісною, незалежною, з поверненням її територій. Ось головне питання референдуму, а не яким способом це робити. Спосіб має представити вже держава, влада, Верховна рада", - сказав Кравчук.

Більше - у повній версії інтерв'ю першого президента України і глави української делегації на Мінських переговорах Леоніда Кравчука каналу "Україна 24".