Аварійний дім на Крушельницької стоїть – люди торгуються за кращі умови угоди (Відео)

P6030020-nАварійний будинок на вул. Крушельницької, 53, який обіцяли знести ще 29 травня, стоїть і продовжує створювати небезпеку для перехожих.

Читайте також. Постраждалим забудовник через рік дасть житло в обмін на землю, кажуть у мерії (Відео)

Усе тому, що деякі мешканці дому не погоджуються на житло, яке їм пропонує забудовник. Так пояснив ситуацію міський голова Сергій Надал сьогодні, 3 червня. Мовляв, тим людям пообіцяли надати квартири дещо більшої площі та з ремонтом, але вони або вимагають ще кращих житлових умов, або житла в іншому мікрорайоні. Наприклад, не погоджуються переїздити на “Східний”, бо жити хочуть тільки в центрі.

Читайте також. До вечора будинку Крушельницької, 53 у Тернополі вже не буде (Відео, Фото)

Наразі будинок досі стоїть у тому ж вигляді, що був. Дивани так і висять із пролому. Люди просто не забирають звідти своїх речей. Перехожим там таки скрутно. Врахуйте, що з іншого боку дороги тротуару як такого фактично немає. Весь тротуар навколо аварійного будинку обгородили. Тож людям доводиться йти вулицею, хоча рух на Крушельницької – інтенсивний.

- Я щойно там проходила, і машина повз мене проскочила на такій швидкості, що я аж злякалася, - каже тернополянка Євгенія. – Таки дійсно небезпечно…

Додамо, що спеціальна комісія вже ухвалила рішення про примусовий демонтаж будівлі. Тож, як обіцяє мер, незабаром ситуацію врегулюють, незважаючи на спротив мешканців.

Читайте також. Через обвал будинку перекрили дорогу, змінили рух транспорту – висновки повідомлять у міськраді (Фото, Відео)

- Ще у ніч, коли сталася аварія всім людям запропонували переселитися у гуртожиток, - додає міський голова. – Але переїхати не погодився ніхто. Хоча умови проживання там відповідають нормам… Тепер ми знайшли інвестора, який згоден надати помешкання – частину вже, частину - пізніше. Але вони вимагають ще більшої площі і євроремонту…

Мер наголосив, що забудовнику, який надасть квартири постраждалим від обвалу, отримає як компенсацію земельну ділянку, що перебуває у комунальній власності. Адже міська рада вільного житлового фонду, аби надати його тернополянам, не має.