Аварій на дорогах Тернопілля стало на 19% менше

аваріяЗнизився показник аварійності на дорогах Тернопільщини, повідомив сайт ОДА.

Так, за 11 місяців поточного року на дорогах загального користування Тернопільської  області  цей показник знизився на 19% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Читайте також. У Кременеці під колесами «Жигулі» загинув чоловік

Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Петро Вільчинський під час засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в області, що відбулося в обладміністрації.

- 60% аварій стаються на дорогах державного значення, - зазначив він. – 30% - на дорогах місцевих. Основною причиною дорожньо-транспортних пригод залишається перевищення швидкості водіями.

Читайте також. Працівники міліції шукають очевидців аварії, в якій постраждав 20-річний тернополянин

Як нагадав голова координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в області, заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра, цього року в умовах обмеженого фінансового ресурсу обласна державна адміністрація спільно зі Службою автомобільних доріг вирішили сконцентрувати кошти державного та місцевого бюджетів на ремонт ділянок доріг загальнодержавного значення, особливо тих, що проходять через районні центри, під’їздів до історичних пам’яток і ліквідації місць концентрації ДТП.

Софія Левицька