Аваков заявив, що конфлікт з батальйоном “Торнадо” вичерпаний

Конфліктну ситуацію, що виникла між ротою патрульної служби особливого призначення МВС України «Торнадо» та представниками військової прокуратури, вичерпано.

Про це заявляє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, пише zik.ua.

«Проблеми нерозуміння і конфлікту між бійцями підрозділу і військовою прокуратурою – вичерпані. І, кажучи прямо, були, м’яко кажучи, створені штучно непрофесійними і некоректними діями посередників», – написав він у своєму Фейсбуці у п’ятницю.

Читайте також: Батальйон «Торнадо» забарикадувався у школі (Відео)

Також А. Аваков зазначив, що відправив у розпорядження «Торнадо» спеціальну групу на чолі з двома заступниками міністра, «яка вчора вночі прибула на місце і працювала в розташуванні підрозділу».

Міністр нагадав, що суд заарештував сімох міліціонерів на чолі з командиром роти за тяжкими звинуваченнями, а сам він розформував роту і доручив переатестувати особовий склад – для винесення рішення – хто гідний служити далі, а хто ні.

Читайте також: «Торнадо»: нові подробиці про розформований спецпідрозділ МВС від ГПУ і від командира роти (Відео)

«Але! Говорив і повторюю – очищення міліції, спецпідрозділів відбувається і відбуватиметься надалі! І вигнання і арешти «брудних» міліціонерів не повинні кидати тінь на тих, хто чесно служив і служить Україні! Це принципово! Це стосується і роти МВС «Торнадо» – гідні бійці, чесно виконували свій обов’язок – ті, хто героїчно проявив себе під Іловайськом, у Станиці Луганській – нестимуть службу далі – після переатестації будуть зараховані до іншого підрозділу», – наголосив А. Аваков.